Informacje o firmie

Firma transportowo-spedycyjna PST Cargo

PST Cargo to rodzinna firma transportowa założona w 2017 roku. Doświadczenie w spedycji zdobywamy od 2006 roku, świadcząc usługi przewozowe na arenie krajowej i międzynarodowej. Mamy wykwalifikowanych pracowników, w tym kierowców, którzy wiele godzin spędzili w trasie. Tak wieloletnia współpraca gwarantuje, że nasze relacje są silne, a wspólnie tworzymy bardzo zgrany, zaangażowany i solidny zespół. W obecnych czasach można to uznać za klucz do zbudowania biznesu godnego zaufania.

Do transportu wykorzystujemy nowoczesną flotę pojazdów obejmującą ciągniki siodłowe z naczepami, standard i mega, euro5 i euro6. Wszystkie nasze samochody są wyposażone w system lokalizacji GPS, który w każdej chwili monitoruje położenie pojazdów. Dynamiczny rozwój marki przejawia się m.in. w tym, że każdego roku poszerzamy tabor o kolejne auta i zwiększamy zakres naszej działalności.

Zapraszamy do współpracy firmy z województwa kujawsko-pomorskiego i z całej Polski!

TABOR

Transport realizowany jest taborem własnym i spedycyjnym, pojazdami 1-24t, 10-33epal

W naszej dyspozycji są busy blaszaki lub plandeki, solówki o sztywnej zabudowie lub firanki do 18epal oraz naczepy standard i mega do 3m wysokości do 33epal

Nasza flota spełnia europejskie normy bezpieczeństwa i ochrony środowiska EURO 5 oraz Euro 6. Każdy z zestawów transportowych wyposażony jest w systemy oparte na komunikacji GPS.