PST CARGO

Usługi transportowe

Świadczymy kompleksowe usługi transportowe. Obejmują one przewóz drobnicowy, usługi FTL oraz LTL. Swoim zasięgiem obejmujemy całą Polskę oraz kraje europejskie, dlatego klienci mogą powierzać nam obsługę na różnych międzynarodowych trasach. Są one nam dobrze znane stąd gwarancja szybkiej i sprawnej realizacji zadania, skrócenie czasu dostawy i zoptymalizowanie jej kosztów.

Usługi transportowe LTL – transport drobnicowy

Transport LTL to usługa skierowana do firm, które mają do przewiezienia ładunek o mniejszej objętości i nie potrzebują wyładowywać ciężarówki po brzegi. Chcąc zoptymalizować koszty mogą skorzystać z opcji Less Than Truck Load, czyli przewozu drobnicowego. To bardzo popularna usługa świadczona przez naszą firmę na terenie Polski i na arenie międzynarodowej. Sam transport może trwać nieco dłużej, ale gwarantujemy, że dotrze do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie i zawsze na czas.

Bez względu na to, który rodzaj usług wybierzesz, możesz liczyć na to, że dostawa zostanie zrealizowana „just in time”. W dodatku wszystkie powierzone nam ładunki obejmujemy ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej przewoźnika. Maksymalnie angażujemy się w każde zadanie, dlatego mamy wielu zadowolonych klientów. Przekonaj się o tym osobiście – dołącz do ich grona!

Usługi transportowe FTL

Usługi Full Truckload, czyli transport FTL to przewóz, podczas którego na naczepie samochodu znajduje się tylko jeden ładunek i to on maksymalnie dociąża pojazd. Tzw. ładunek kompletny obejmuje do 33 palet o łącznej masie 24 ton. Jest to jedna z naszych propozycji dla zleceniodawców, którzy chcą oszczędzać czas.

Brak konieczności awizowania, fakturowania i przeładowywania sprawia, że transport odbywa się szybko i niemal zupełnie bez przestojów. Ryzyko uszkodzenia czy zgubienia ładunków spada do minimum. Podobnie jak to, że na którymś z etapów skądinąd skomplikowanego procesu logistycznego popełnisz błąd, narażając się na straty czy sankcje finansowe.